Skip to content

Модерен. Убав. Мебел.

Модерен. Убав. Мебел.

ДЕКОРИРАЦИЈА НА ВАШАТА СПАЛНА ОД СОНИШТАТА

Искуство надоградено со иновација

Модерен. Убав. Мебел.

Со љубов кон деталите, создаваме квалитетен и издржлив мебел

Без разлика дали сте влубеник во минимализмот или пак во класичниот стил, дали сакате еклектика или индустриски дизајн, единствено што нам ни е важно е да ги реализираме Вашите идеи и оствариме Вашите замисли. За нас мебелот е повеќе од мебел, тој е приказ на Вашиот стил и го одразува Вашиот карактер, затоа ни е важно секоја заедничка приказна да е успешна.

Контакт информации

Телефон     :     +389 (0)2 2653-000

Адреса

Качанички пат 58
Бутел, Скопје
Photography for CPD Studio 
Photo by Vase Amanito 

copyright © 2019 Vase AMANITO, All rights reserved
Нашите кујнски концепти
IMG_0987
Нашите тоалетни концепти

Посветени на производство на исклучително квалитетен мебел

Материјалите и оковот ги бираме внимателно и во согласност со нашите принципи за издржливост и квалитет. Ги сакаме предизвиците бидејќи со нив растеме и се подобруваме.

Бираме материјали со исклучителен квалитет
Отпорни и долготрајни
Од европски брендови
Мијалници кои стилски одговараат на ентериерот

КУЈНИ И
БАЊИ

0

Реновирани кујни и бањи на нашите клиенти

0

Реновирани кујни и бањи на нашите клиенти

0

Реновирани кујни и бањи на нашите клиенти

ДЕЛ ОД НАШИТЕ ЦЕНЕТИ КЛИЕНТИ ЧИИ ЕНТЕРИЕР ГО НАПРАВИВМЕ ЕДИНСТВЕН

Добро утро…

Знам дека сте во страшна гужва затоа и ти пишувам 🙂 Јас сакам само да те поздравам и да ти се заблагодарам уште еднаш за  сè, за ангажираноста и посветеноста… завршивме конечно сè и испадна феноменално 🙂

Многу пофални зборови и за Дарко за монтажата и секако крајниот ефект 🙂

Ќе се видиме во следна прилика, ќе ми текне уште некое плакарче сигурно хахахаха

Фала ти Габи,

Поздрав, сè најубаво

До следно гледање 😘 ❤️

Да ве пофалам за кујната. Многу ми се бендиса, момците ја имаат ептен стокмено! Браво. Поздрав, Бојан

 

Бесплатни консултации за изработка на ентериер

Доколку не сте сигурни во пристапот за уредување на Вашиот ентериер, слободно јавете ни се или пишете ни. 

Нашите архитекти Ви стојат на располагање со бесплатни консултации за да Ви помогнат што попрецизно да ги дефинирате сопствените желби.

Јавете ни се, Ве очекуваме!

+389 (0)2 2653-000

НАШИОТ БЛОГ

Ако Ве интересираат вести во врска со домашното уредување, генерални компаниски информации и практични совети, читајте го нашиот блог.

БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ДИЗАЈН НА КУЈНИ И БАЊИ

Побарајте нè:
+389 (0)2 2653-000